zavřít

Po stopách MMORPG Lineage II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hodně různorodý fantasy svět čeká všechny příznivce onlinových her v připravovaném MMORPG Lineage II navazujícím na původní hru stejného jména.

I když slovo "navazující" v tomto případě není příliš na místě, neboť Lineage II se bude odehrávat celých 150 let před událostmi v původní hře. Takže například král Decon, což je otec hlavní postavy v Lineage (jménem Depardieu), se v té době ještě ani nenarodil. To ale neznamená, že by vám mělo být, pokud jste měli tu možnost zahrát si Linegae I, vše naprosto cizí. V Lineage II totiž navštívíte místa, potkáte lidi a monstra, o kterých jste v původním titulu už určitě slyšeli. Na malý průzkum krásně vyhlížejícím 3D prostředím této hry okořeněným bitevní vřavou, se můžete vydat prostřednictvím naší galerie, kde jsou dnes k vidění nové obrázky.


nové obrázkykompletní galerie

Přestože spolu oba tyto tituly sdílejí koncept i příběh na pozadí, jde o naprosto odlišné hry, tudíž nebude možné cokoliv mezi nimi přesouvat, včetně postaviček. Lineage II vám však dá na výběr z více ras, přičemž každá z nich bude mít vlastní vývojový strom, schopnosti i způsob boje. Všechny ne-lidské rasy (Elf, Orc, Dwarf, Dark Elf) přitom budou moci dosáhnout i takových zkušeností, jakých se při výběru lidského plemene nedoberete ani náhodou. V případě tohoto projektu, se tvůrci více zaměřili na skupinové bitky. Lineage II je podle oficiálních stránek zhruba v polovině svého vývoje. To znamená, že letos její vydání nepřipadá v úvahu ani ve snu. Za to příští Vánoce už možná ve společnosti fantastických bytostí možná strávíte.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.