zavřít

Po stopách hvězd v The Sims: Superstar

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příští měsíc budou moci fanouškové série The Sims od Maxisu oslavovat vydání nového, už šestého datadisku s názvem The Sims: Superstar.

My vám dnes z tohoto datadisku můžeme nabídnout několik nových screenshotů. The Sims: Superstar je prvním projektem z celé série, ve kterém budete moci následovat svůj simácký protějšek do zaměstnání (nepočítám-li vedlejší výdělečné aktivity simáků jako je prodej vypěstované zeleniny nebo namalovaného obrazu, apod.). Tentokrát budete své svěřence doprovázet na cestě ke slávě filmové či rockové hvězdy. I když, tak mě napadá, že by možná nebylo nezajímavé vydat se se simáky právě do těch "obyčejných" zaměstnání, jaká jsou součástí série už od samého počátku, ta, která jste si nalezli v denně odebíraných novinách nebo brouzdáním po internetu - např. voják z povolání nebo laborant, vždyť i zde by se jistě dalo najít spousta zajímavých podnětů...


nové obrázkykompletní galerie

Na počátku vaší hvězdné kariéry budou rovněž noviny. Jednoho krásného dne vám při hledání práce vašich snů padne do oka inzerát, kterým to všechno začne. Vedle charakterových vlastností vašeho simáka a atributů jeho rozhledu v různých oblastech lidských činností, přibude ještě další, který se bude týkat slávy. Čím slavnější budete, tím více políček v podobě hvězdičky bude zabarveno (max. 5). Sláva není zadarmo a tak budete muset dbát na svůj vzhled, zdraví a vůbec na celkové image. Série The Sims už nám předvedla několik různých vozítek - taxi, autobus, apod., která vás dopravovala za zábavou, rekreací atd. Až budete slavní, nebudete jezdit taxíkem, ale speciálně pro vás upravenou růžovou limuzínou.

Je-li vaším snem stát se např. slavným zpěvákem, měli byste vyhledat nějaký klub pořádající karaoke. Pak se můžete blýsknout se svým uměním a vybrat si některý z pěti nabízených typů muziky - pop, dance, rock, ballad a country. Úspěch bude po zásluze odměněn potleskem a šekem, popř. neúspěch poznáte také, bude odměněn rajčaty pleskajícími o vaši tvář. Později může následovat schůzka s někým z branže a smlouva s nahrávacím studiem. Ono to zní poměrně jednoduše, ale tak jednoduché to zase nebude. Tvůrci hry pro vás připravili pár takových záludností, která mohou během rozjeté kariéry ještě vše zvrátit. Všechno je ale věc cviku, a tak se můžete dostat dokonce i před kameru a natočit nějaký ten videoklip. K dispozici budete mít i tzv. "křoví", speciální efekty a samozřejmě i úchvatné kostýmy. Dále si ale můžete zvolit kariéru filmové nebo televizní hvězdy a modela/modelky. V každém případě budete obklopeni i dalšími umělci a budete si užívat všech radostí i strastí tohoto života, vč. možnosti vyhrát nějakou prestižní cenu.
zdroj: FrozenZero

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.