zavřít

Planety z Battlecruiser Millenium XP

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás informovali minulý týden, nezastavitelný Derek Smart se svou firmou 3000AD připravuje dva přídavky k vesmírnému simulátoru Battlecruiser Millenium.

Ty jsou určeny především skalním příznivcům tohoto žánru a nesou trochu tendenční názvy XP1 a XP2. Do naší galerie přibyl rovný tucet nových screenshotů, které svou pěknou vizáží můžou nalákat i ty hráče, kteří s předchozími díly Battlecruisera neměli co dočinění.


další nové obrázky

Oba přídavky Battlecruiser Millenium XP by měly vyjít koncem letošního roku, další informace o nich zjistíte na této adrese.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.