zavřít

Planetside - MMOFPS z budoucnosti

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Titul s názvem Planetside od Sony Online bude ve své kategorii MMOFPS jistě průkopníkem, za jeho tvorbou stojí zkušení vývojáři Everquestu.

V současné době se hra nachází ve fázi betatestování, vydání je naplánováno na konec letošního léta. Tato multiplayerová sci-fi first-person střílečka s prvky RPG vás nechá vybrat jednu ze tří herních frakcí a jejím jménem bojovat o nadvládu nad světem. Díky zajímavému systému vývoje postav zde prakticky nebude existovat nic jako základní herní třídy a typ postavy určí až samotné vaše hraní a získávání příslušných bodů (více).


nové obrázkykompletní galerie

Podle dojmů hráčů, kteří se do betatestu zapojili, je hra poměrně plynulá, načítání rychlé a ovládání intuitivní - tedy vesměs stejné jako u obyčejných FPS. Začíná se na některé ze základen, kde nafasujete výzbroj a munici, vše samozřejmě za peníze. Prostředí světa Planetside je údajně nádherné (posuďte sami na nových screenshotech), situaci venku občas komplikuje hustá mlha. Každá ze tří zúčastněných stran disponuje jinými typy zbraní, všechny ale zjevně našly svou inspiraci v Quakeovi. Na výběr je též řada dopravních prostředků jako třeba v Tribes 2. Na jejich adresu, především pak na adresu letounů, je často podotýkáno, že není příliš zřejmé, jak s nimi zacházet. Vzhledem k tomu, že jsme zatím neměli možnost Planetside sami vyzkoušet musíme doufat, že tyto informace roznášejí samá nemehla :)
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.