zavřít

Phantasy Star Online screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste si ještě nestáhli hratelné demo Phantasy Star Online, které vyšlo před třemi dny,...

zdroj: Archiv

Pokud jste si ještě nestáhli hratelné demo Phantasy Star Online, které vyšlo před třemi dny, můžete zkouknout čtrnáct nových obrázků v naší galerii, které přibližují tuto third-person akci s RPG prvky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Rozhodně se nemusíte obávat, že půjde o nějakou super RPG pro PC, spíš je to naprosto normální konzolová hra, která se proslavila hlavně tím, že jako jedna z prvních konzolových RPG šla hrát online - tedy na modemem vybaveném Dreamcastu. Pro nás, co hrajeme RPG typu Baldur's Gate na PC, to zjevně nebude titul, který by stál za řeč, což zřejmě správně tuší i Empire Interactive, kteří zatím ani nepočítají s distribucí v Evropě. Za mořem vyjde Phantasy Star Online v únoru.
zdroj: GameStar zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.