zavřít

Phantasy Star Online Blue Burst

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Phantasy Star Online Blue Burst je další hrou oblíbené masivně multiplayerové RPG ságy společnosti SEGA.

Ta v těchto dnes oznámila, že titul dosáhl fáze beta a zájemci si nyní mohou plnou jeho verzi stáhnout zdarma na oficiálních stránkách a zúčastnit se tak v následujících šesti týdnech veřejného betatestu. Poté, co bude testování uzavřeno - finální verze hry by měla být vydána 9. července, už bude třeba začít platiti měsíční poplatky, které mají činit bezmála 9 dolarů.


Příběh Phantasy Star Online Blue Burst se odehrává sedm let poté, co Pioneer 1 přistál na planetě Ragol. Pioneer 2 má v osidlování planety pokračovat, ovšem kontakt s ním byl ztracen, načež následoval ohromný výbuch na povrchu. Hráč si bude moci vybrat z dvanácti různých typů libovolně upravitelných postaviček a tří rolí - Hunter, Ranger, Force. Ať už se rozhodne pro kteroukoliv, jeho úkolem bude zjistit, co se to na Ragolu vlastně stalo. Těšit se můžete na 33 nových misí a více než tisíc nových předmětů. Tisková zpráva rovněž slibuje nový týmový systém (hráč bude moci zůstat v kontaktu s ostatními přes týmový chat), vylepšenou grafiku, zdokonalené ovládání a další. Poprvé v celé sérii navíc budou hráči moci ukládat hru přímo na straně serveru, takže bude možné si zahrát z jakéhokoliv počítače.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.