zavřít

Pětice obrázků UFO: Afterlight

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cenega Publishing vypustila první pětici obrázků/artworků souvisejících s novým projektem českého týmu ALTAR Games - UFO: Afterlight.

zdroj: Archiv

Tento titul navazuje na předchozí UFO: Aftermatch a UFO: Aftershock s tím, že vám tentokrát poskytne úplně nový pohled herní svět, a to z perspektivy osamělých lidských obyvatel Marsu. Příběh hry navazuje na události Aftershock a zavede vás do jiného prostředí, než jaké skýtá planeta Země. Vydání hry očekáváme v prvním čtvrtletí příštího roku.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

UFO: Afterlight kombinuje strategii na globální úrovni s misemi taktického charakteru. Má s sebou nést i prvky RPG. Podle oficiálních informací se můžete pochopitelně těšit na spoustu novinek. Budete moci například vyvinout spousty nových technologií, zbraní apod. Chybět nebudou samozřejmě ani noví nepřátelé, taktéž slušně vybaveni co do výzbroje a oplývající rozličnými bojovými taktikami. Silný vliv na příběh má mít diplomacie. Systém výstavby prý bude zdokonalen a zprůhledněn. Pokud jde o taktickou část hry, její součástí je například možnost vstupovat dovnitř budov, termovize, aj. Hráč bude moci ke svému prospěchu využít různé, destrukci podléhající objekty v prostředí. Za zmínku bezpochyby stojí i skutečnost, že budete své nepřátele moci mentálně ovládat a stejně tak využívat rozličných "psionických" schopností. Více očekávejte v brzké době na oficiálních stránkách.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.