zavřít

Pět nových obrázků z Planetside

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako vánoční dárek, Verant vypustil pět nových screenshotů z Planetside, jejich massově multiplayerové FPS pro až 3000 hráčů na rozloze 8x8 km (viz naše preview).

zdroj: Archiv

Na obrázcích můžete vidět zimní krajinu, se kterou se ve hře budete moc setkat, tedy jestli ji vůbec někdy dokončí ;)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Při rozsáhlosti Plantside to vypada, že Verant si vzal opravdu velké sousto a tudíž není velké překvapení, že hra nabírá zpoždění. Již jednou odložené betatestování mělo začít letos v létě, ale zatím je ticho po pěšině :( Přece jen vánoční dárek v podobě několika "zimních" shotů je dost slabá náplast pro netrpělivé fanoušky tohoto žánru.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.