zavřít

Pestrobarevný nášup z Worms Blast

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pestrobarevnou patnáctku obrázků, které můžete spatřit u tohoto článku, nejsou ničím jiným, než další ukázkou z připravovaného pokračování oblíbených červíků, Worms Blast.

zdroj: Archiv

Mnozí si možná představovali, že se hra konečně dostane do 3D rozměru, ale tvůrci ze studia Team 17 si to vysvětlili zřejmě trošičku jinak a tak se v "novém" zpracování setkáme pouze s renderovanými 3D modely postaviček. No, berme to jako určitý krok dopředu a doufejme, že příště už na nás budou červíci vykukovat z monitoru jako živí ;)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Výraznější změnu utrpěl koncept hry. Worms Blast se totiž odehrávají výhradně na vodní hladině, kde je obvykle vaším cílem prostřílet se skrz kostičky nad Vámi na protivníka, který se nachází v druhé půlce obrazovky a různými způsoby ho zničit nebo potopit. Máte-li zájem o názornou ukázku, mrkněte na nedávno přidanou minutovou videoukázku (DivX, 4MB). A pokud se domníváte, že už všechny členy červí armády důvěrně znáte, možná Vás překvapí 9 zbrusu nových postaviček. Také výzbroj malých bojovníků zaznamenala mírné vylepšení a byla rozšířena o několik nových hraček.

Invaze červíků Worms Blast bychom se měli dočkat někdy na přelomu března a dubna, přičemž v našich končinách se vydání zhostí společnost Playman.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.