zavřít

Pěkné obrázky a web české akce Cold War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Karel Papík z Mindware Studios, kterého asi znáte jako dřívějšího šéfredaktora Score či GameStaru, nám před chvilkou poslal tiskovou zprávu týkající se jejich připravované akční hry Cold War odehrávající se za železnou oponou v Sovětském svazu.

Denním chlebem hlavního hrdiny, nezávislého novináře a bývalého agenta CIA, má být mimojiné infiltrace strategických a nejvíce hlídaných míst v komunisty ovládaném SSSR, přičemž bude muset čelit především tajné službě KGB. První (neveřejné) hratelné demo Cold War je prý hotovo, díky čemuž se bude hlavní úsilí vývojářů v příštích měsících ubírat hlavně k nalezení vhodného vydavatele.


nové obrázkykompletní galerie

Oficiální homepage před pár dny prodělala přechod do nového designu a současně s tím se tam objevilo pár dobových dokumentů CIA nebo sada šesti čerstvých screenshotů, které zachycují tajnou misi Razora Kane v Černobylu. Asi nebudu sám, komu se při jejich shlédnutí vkrade na mysl jistá podobnost s Metal Gear Solid nebo Splinter Cell, zejména díky schovávání se ve stínech a typickému přitisknutí hlavního hrdiny zády ke zdi. Více se o nadějném projektu Cold War, který už nyní upoutává velkou pozornost žurnalistů z celého světa, dočtete v našem archivu novinek nebo v brzkém interview.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.