Pěkné obrázky a web české akce Cold War
zdroj: tisková zpráva

Pěkné obrázky a web české akce Cold War

14. 3. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Karel Papík z Mindware Studios, kterého asi znáte jako dřívějšího šéfredaktora Score či GameStaru, nám před chvilkou poslal tiskovou zprávu týkající se jejich připravované akční hry Cold War odehrávající se za železnou oponou v Sovětském svazu.

Denním chlebem hlavního hrdiny, nezávislého novináře a bývalého agenta CIA, má být mimojiné infiltrace strategických a nejvíce hlídaných míst v komunisty ovládaném SSSR, přičemž bude muset čelit především tajné službě KGB. První (neveřejné) hratelné demo Cold War je prý hotovo, díky čemuž se bude hlavní úsilí vývojářů v příštích měsících ubírat hlavně k nalezení vhodného vydavatele.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Oficiální homepage před pár dny prodělala přechod do nového designu a současně s tím se tam objevilo pár dobových dokumentů CIA nebo sada šesti čerstvých screenshotů, které zachycují tajnou misi Razora Kane v Černobylu. Asi nebudu sám, komu se při jejich shlédnutí vkrade na mysl jistá podobnost s Metal Gear Solid nebo Splinter Cell, zejména díky schovávání se ve stínech a typickému přitisknutí hlavního hrdiny zády ke zdi. Více se o nadějném projektu Cold War, který už nyní upoutává velkou pozornost žurnalistů z celého světa, dočtete v našem archivu novinek nebo v brzkém interview.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články