zavřít

PEANUTS: Where is Blanket Charlie Brown

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Starší generace je bude znát ze zahraničních pořadů pro děti a ti mladší je možná již spatřili na některém z česky mluvících satelitních kanálů.

V každém případě je mj. můžete ještě spatřit v "papírové" podobě, neboť jeden čas vycházeli jako komiksová příloha některých novin. O kom, že to je řeč? PEANUTS. Jestli vám není povědomý název celé té povedené skupinky, možná si vzpomenete spíše na jednotlivé její členy. Asi nejznámnější z nich je pejsek Snoopy anebo chlapeček jménem Charlie Brown. Celkem jistě se vám všichni tito nezbedové vybaví při pohledu na obrázky, pocházející z nedávno vypuštěné hry pro děti (popř. i starší příznivce komiksového seriálu), která nese název PEANUTS: Where's Blanket Charlie Brown.


nové obrázkykompletní galerie

PEANUTS se poprvé objevili v roce 1950 a pocházejí z pera Charlese Schulze, jehož jedinečný styl jim zajistil slávu v 75 zemích světa. Parta Charlieho Browna sestává z několika členů. Např. filosofující Linus, kterého poznáte podle toho, že za sebou neustále táhne svoji deku; dále uřvaná Lucy udělující psychologické rady za niklák; a samozřejmě pianový virtuóz Schroeder. V roce 1958 k těmto milým bavičům přibyla další a asi ta nejhlavnější postavička - Charlieho pejsek Scoopy. Tolik k historii a nyní k současnosti.

PEANUTS: Where's Blanket Charlie Brown je naučná hra pro děti a jak název napovídá, půjde zde o Linusovu tajnou pokrývku, která se záhadně ztratila. Hráči budou mít za úkol spolu s celou partou tuto pokrývku vystopovat. Můžete se ujmout role Charlieho Browna nebo Lucy, spolčit se se Scoopym a vydat se na poutavou cestu plnou zábavy. Linusova deka byla naposledy viděna v Charlieho ložnici, kam byla dána do úschovy před Linosovou babičkou. Než ji však Charlie stihl uklidit, udělal to za něj někdo jiný. V rámci svého pátrání bude hráč objevovat různé skryté záchytné body a užitečné věci, které mu pomohou v jeho dalším postupu. Hra je vytvořena tak, abý si ji co nejvíce děti užili, takže zde bude spousta barevných, matematických i hudebních hádanek a puzzlí. Prostě vše, co by procvičilo hráčovu bystrost, pamět ad.
zdroj: PR

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.