zavřít

Panzers - trio válečných pohledů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoli titul s názvem Panzers vyvíjejí stejní vývojáři, kteří mají na svědomí oblíbenou strategii S.W.I.N.E., neznamená to, že i zde se setkáte s uchrochtanými prasátky.

Konečně nejen nové obrázky v naší galerii jsou toho důkazem. Trio čerstvých screenshotů prý skutečně pochází ze hry a nejde tedy o žádné rendery, i když by se to podle množství detailů zdát mohlo.


nové obrázkykompletní galerie

Panzers je stejně jako S.W.I.N.E. zasazena do období 2. světové války. Vše - terén, jednotky, budovy, počasí, zvuk, pohyby a efekty - s čím se v této taktické strategii setkáte, je ve 3D a propracováno do nejmenších detailů. Ve hře budete mít k dispozici více než 50 historicky věrných řiditelných vozidel (tanky, kanóny, náklaďáky, džípy, motocykly). Stejně tak realistické budou zbraně - plamenomety, bazuky, granáty, miny, ad. Vojáci budou schopni běhat, plížit se, a když to bude nutné, tak i potápět. Pěchota bude disponovat také nezbytnostmi jako polní telefon, obvazy, dalekohledy a gumovými čluny. Panzers svým hráčům kromě dramatických kampaní za Němce, Spojence a Rusy nabídne také možnost multiplayeru. Vydání tohoto titulu si vzala na starost společnost CDV, takže jako první se s Panzers seznámí naši němečtí sousedé, a to v druhé polovině tohoto roku. Ostatní si budou muset počkat až na začátek roku příštího.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.