Panorama Star Wars Galaxies
zdroj: Archiv

Panorama Star Wars Galaxies

25. 1. 2003 19:31 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Star Wars Galaxies patří mezi ty nejočekávanější hry vůbec a LucasArts jsou si toho vědomi.

Potvrdili to ve svém rozhovoru pro HomeLAN, ze kterého mj. vyplynulo také to, že i když tvůrci vynaloží veškeré své úsilí, aby se svým fanouškům zavděčili (pochopitelně naprosto všem lidem se ale nezavděčí nikdy nic), je třeba si připustit, že ne vše, co by si představovali, jim vychází. I proto již nyní počítají s různými budoucími přídavky a addony. Aby ale tak složitou záležitost, jakou masivně multiplayerová hra zajisté je, zvládli pokud možno co nejmenším rizikem, přibrali LucasArts do svého týmu rovněž Sony Online, kteří již s tímto typem her mají jisté nemalé zkušenosti.

Patříte-li tedy i vy k příznivcům kultovního světa Hvězdných válek, nenechte si ujít balík dnešních nových screenshotů v naší galerii. Většina jich je panoramatických a všechny ukazují ty překrásné lokace, které v této hře můžete najít. Mimochodem, podívat se budete moci i na některá povědomá místa jako Mos Eisley, Jabba's Palace, Sarlacc Pit nebo Yavin 4 a Endor včetně "ewocké" vesnice.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Star Wars Galaxies se bude od jiných MMO lišit v jedné podstatné věci, a to ve způsobu boje. Narozdíl od různých dalších podobných her, se SWG totiž soustředí na boj "na dálku". Hráč bude vybaven nejrůznějšími blastery, což jsou rychlopalné zbraně určitého dosahu. To zásadně ovlivní celou dynamiku boje, zejména boj s kreaturami. Dynamický je takový boj také proto, že se při něm bude muset postava neustále pohybovat. Vývojáři pamatují rovněž na hráče, kteří nemají žádnou nebo jen malou zkušenost s tímto typem her a vybaví SWG tutoriálem. Samotné ovládání by také nemělo být nijak složité, ale intuitivní.

Co se týče ras a profesí, vývojáři mají za to, že nejoblíbenější rasou je prostě ta lidská, a to díky všem svým možnostem. Těsně za ní následuje Zabrak. Profese se v současné době dolaďují, ale budou zde jak některé pro hráče s bojovným duchem, tak další pro ty, kteří se raději přidají ke zdravotníkům. Chybět nebudou ani řemeslné, badatelské profese, ad. Nyní se Star Wars Galaxies nachází ve fázi betatestování, ke kterému byl přizván pouze omezený počet testerů. Vydání hotové hry, pokud do té doby bude skutečně hotova, se očekává 15. dubna. Další podrobnosti naleznete v tomto interview nebo na oficiálních stránkách produktu.
zdroj: GameSpyHomeLAN

korgull

Nejnovější články