zavřít

Oznámení Warrior Kings: Battles

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na real-time strategii Warrior Kings od vývojového studia Black Cactus si všichni určitě dobře pamatujete, vždyť jste si na našich stránkách mohli stáhnout i hratelné demo této jedinečné hry (a stále ještě samozřejmě můžete).

Nový projekt studia Black Cactus hodlá v tradici úspěšného titulu pokračovat. Ponese název Warrior Kings: Battles a zatím není zcela jasné, zda jde jenom o datadisk nebo o plnohodnotného následovníka původní hry. V tiskové zprávě se to kupodivu nepíše, ale na našich nových screenshotech je možné spatřit označení addon. Na internetu se však objevily i takové informace, že jde jasně o druhý díl. Asi se necháme překvapit. V každém případě, zde jsou první obrázky:


nové obrázkykompletní galerie

Warrior Kings: Battles bude samozřejmě obsahovat to nejlepší z původní hry, ale tentokrát se tvůrci navíc hráčům chystají představit takovou umělou inteligenci, jakou nebylo možné spatřit v jiných RTS. Nejenže tedy budou vaši protivníci vytvářet funkční ekonomiku, rozestavovat útočné i obranné armády a ovládat mocné formace, ale budou také chytře prubovat vaši vlastní obranu a hledat vaše slabiny. Avšak hlavní novinkou bude diplomacie vašeho počítačového soupeře, která vám prý dá pocit, že proti vám stojí skutečný člověk a ne počítač - no uvidíme.

Black Cactus už pro tento svůj nový projekt našli a sepsali vydavatelskou smlouvu se společností Empire Interactive, ale o datum vydání se s veřejností zatím nepodělili.
zdroj: BluesNews, CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.