zavřít

Oznámení Trackmania Nations

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Neděste se, nejde o další přídavek, který by v situaci kolem Trackmanie udělal ještě větší chaos, nýbrž máme co dočinění se zcela novým a svým způsobem velice unikátním počinem.

Trackmania Nations se stane volně stažitelnou a samostatně spustitelnou hrou, vytvořenou speciálně za účelem turnaje v elektronických sportech Electronic Sports World Cup. Jeho finále se uskuteční začátkem léta v Paříži, kde budou hráči této verze Trackmanie z 50 zemí bojovat o ceny v hodnotě 40 tisíc dolarů, podobně jako v jiných soutěžních titulech ESWC 2006 typu Warcraft III, Counter-Strike 1.6, Pro Evolution Soccer 5, Quake IV nebo Gran Turismo 4.

Oproti dosavadním dílům této závodně-budovatelské série bude Trackmania Nations obsahovat jen prostředí stadionu. Vozy jako Formule 1 nebo bugina (viz obrázky) mají mít realističtější a vzájemně odlišné jízdní vlastnosti. Pochopitelně bude přiložen i editor okruhů s novými kostkami (avšak bez dekorací nebo tunelů) a také půjde ukládat či upravovat opakované záznamy, což se při multiplayerových kláních šikne obzvlášť. Ti z vás, kdo vlastní Trackmanii nebo Trackmanii Sunrise, navíc budou profitovat z dodatečných, zatím blíže nespecifikovaných prvků. Ryze multiplayerový titul Trackmania Nations by měl být uvolněn zdarma k downloadu v lednu 2006 díky financování od vydavatelů Deep Silver a Focus.
zdroj: Factornews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.