zavřít

Oznámení taktické akce Gorky Zero

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlavním hrdinou nové hry s názvem Gorky Zero je muž jménem Cole Sullivan, kterého někteří z vás mohou znát z jiného titulu, taktické hry Gorky 17.

A právě na tento projekt studia Metropilis Software jejich nová hra navazuje. Děj Gorky Zero se však bude odehrávat pár let před událostmi v Gorky 17. Zúčastníte se Sullivanovy úplně první mise, která je součástí jedné tajné operace a zavede vás spolu s ním až na Ukrajinu. Příběh hry má na svědomí jeden z nejznámějších polských sci-fi spisovatel a novinářů, Rafal Ziemkiewicz, který byl za svá díla i odměněn prestižní cenou Janusz A. Zajdela.


nové obrázkykompletní galerie

Základem této hry bude velice opatrný postup a skrývání se, nicméně když stanete tváří v tvář nějaké hrozbě, budete si umět poradit, neboŤ budete disponovat několika zbraněmi. Hra vám poskytne dvě různé kamery, kterými budete moci celou akci sledovat. První kamera vám vašeho hrdinu ukáže z izometrického pohledu, jenž bude výhodnější zejména pro plánovaní dalšího postupu. Pohledu třetí osoby si užijete, když se střetnete s nějakým nepřítelem. Abyste se v prostoru lépe orientovali, dostanete do vybavení radar. Díky tomuto zařízení rovněž uvidíte pozice všech stráží ve vaší blízkosti. Vydání titulu se předpokládá na podzim tohoto roku.
zdroj: homepage

jd&korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.