Oznámení Sudden Strike: Resource War
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Sudden Strike: Resource War

9. 6. 2004 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Před měsícem jsme vás informovali o skutečnosti, že se společnost Fireglow připravuje na vývoj nového pokračování své série - Sudden Strike III, a to vývojem nového 3D enginu, tzv.

Sudden Strike Next7. Tím ovšem svému starému 2D enginu ještě nedali úplně sbohem. Hodlají se s ním rozloučit prostřednictvím takticko-strategické hry s názvem Sudden Strike: Resource War, jejíž vydání je naplánováno na přelom letošního srpna nebo září. V naší galerii na vás čeká sada prvních screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Sudden Strike: Resource War je válečnou hrou založenou na skutečných událostech 2. světové války. Bude obsahovat čtyři kampaně o třech až pěti misích, deset zvláštních misí mimo tyto kampaně, deset multiplayerových map střední a velké velikost pro 2 až čtyři hráče a možností vytvoření extra velké mapy až pro osm hráčů. Jak už sám název hry napovídá, půjde zde především o válku o zdroje, takže důležitou roli sehrají továrny produkující nesmírně důležité jednotky. K dispozici budete mít nejrůznější typy bojových prostředků, od obrněných vozidel a tanků, přes letadla a lodě až k obrněným vlakům.

Celkem může vašima rukama projít více než 300 různých jednotek sedmi bojechtivých národů. Hráči se k nezbytným zdrojům nebudou dostávat těžbou surovin, ale bojem právě o zmíněné továrny. Hra také obsahuje jisté prvky RPG, jednotky se totiž budou zlepšovat na základě zkušeností z bojů, kterými už stihly projít. Resource War by měla obsahovat rovněž editor, s jehož pomocí si hráči budou moci vytvořit své vlastní mapy, mise nebo celé kampaně.
zdroj: GH

korgull

Nejnovější články