zavřít

Oznámení sci-fi akce Advent Rising

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Majesco přišla v noci na dnešek s oznámením nového projektu pro PC a Xbox, který má být navíc prvním z celé trilogie.

Hra se má jmenovat Advent Rising a ač to tak na první pohled podle názvu nevypadá, mělo by jít o sci-fi. Příběh má mít údajně na svědomí známý spisovatel Orson Scott Card, který zároveň chystá své další dílo, jež by mělo vyjít současně s hrou Advent Rising - v prvním čtvrtletí roku 2004.

V Advent Rising se vesmírem šíří legenda o jedné mocné, starověké rase, která jednoho dne sjednotí celý vesmír. Miliony kultur ze všech koutů universa budou ctít a blahoslavit tyto mytologické bytosti známé jako "lidé". Vyskytnou se však i tací, kteří se pod maskou dobrotivých objevitelů pokusí pozůstatky lidské civilizace sprovodit ze světa. Jsou to tzv. "Pátrači". Hráč ve hře ztvární roli Gideona Wyethe, jediného zbývajícího na poslední lidské základně, který je již na pokraji objevení té úžasné síly, jež je v něm kryta. A je to právě ta síla, kterou se "Pátrači" tolik snaží potlačit.

Advent Rising by se dala shrnout jako intergalaktická akční adventura z perspektivy třetí osoby. Je vyvíjena studiem GlyphX Games, které si pro tento svůj projekt zvolilo použít technologii Unreal Warfare engine od Epicu. Hra bude pochopitelně představena také na letošní E3, přičemž si tvůrci pro tuto příležitost speciálně připravili trailer. Doufejme, že se s námi o něj také podělí.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.