Oznámení Rainbow Six: Lockdown
zdroj: Archiv

Oznámení Rainbow Six: Lockdown

30. 11. 2004 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Velmi příjemnou zprávu máme pro fanoušky série taktických simulátorů vycházejících z díla spisovatele Toma Clancyho - Rainbow Six.

Dosud se těchto her prodalo více než 7,5 milionů kusů a společnost Ubisoft dnes oznámila další pokračování - Rainbow Six 4. Vyjít by mělo na jaře příštího roku, a to ve verzích pro PS2, Xbox a PC. Vývojem hry se zabývá studio Red Storm Entertainment, tvůrce původní Rainbow Six a Montrealské studio Ubisoftu. Aby nebylo toto oznámení tak strohé, nabízíme vám k němu i první ukázky a také trailer (ke stažení zde).

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Rainbow Six 4 vás tentokrát nechá čelit hrozbě bio-terorismu. Budete prý mít vážně co dělat, abyste své poslání zvládli. Těšit se můžete na úplně nový singleplayerový zážitek s temnějším příběhem, nejmodernějším vybavením a možností zahrát si za dva členy týmu Rainbow - Dinga Chaveze, neohroženého vůdce týmu, anebo odstřelovače, který musí krýt své kolegy s pekelnou přesností. Samozřejmě nebude chybět ani multiplayer, dokonce s různými vylepšenými funkcemi. Majitelé konzolí se kromě toho mohou těšit na některé nové a exkluzivní herní módy (Xbox - Career Mode, PS2 - Rivalry Mode).

K dispozici budete mít jinak nové elitní experty, kteří vám pomohou dokončit vaše mise. V jejich rámci budete velet třem AI kolegům, a to buď prostřednictvím "Quick Order" interface, anebo hlasem. Nepřátelé vám tentokrát rozhodně nic nedarují. Misi od mise budou náročnější a nebezpečnější. Ošizeni nebudete ani o nové vybavení a výzbroj (beranidla, detektory pohybu či "MTAR-21 micro assault rifle"). Atmosféru podpoří úžasná grafika s ultra-realistickým "ragdoll" efektem.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články