zavřít

Oznámení Rails Across America

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Téma vláčků a mašinek v počítačový hrách se stalo poslední dobou dost oblíbeným.

zdroj: Archiv

Kromě Microsoft Train Simulatoru či Trainz je na obzoru další vlaková hra - Rails Across America, kterou vyvíjí Flying Lab pod záštitou Strategy First.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Půjde o multiplayer budovatelskou strategii, ve které budete vytvářet fungující a prosperující vlakový systém v USA. Zpočátku mě zarazilo multiplayer zaměření hry, ale snad to nakonec nebude slepá ulička. Stavět totiž budete moci jak kooperativně, tak proti někomu. Hra by měla být dokončena poměrně brzy - pravděpodobně již letos v srpnu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.