zavřít

Oznámení přídavku X2 - The Return

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lipská Game Convention přinesla další ovoce.

Tentokrát jde o oznámení pokračování obchodní vesmírné simulace X2 - The Threat, vývojářského týmu Egosoft a vydavatelské společnost Deep Silver, a to v podobě nového datadisku, který dostal název X2 - The Return. Jeho vydání prý máte očekávat v únoru příštího roku. Tento addon by s sebou měl s ohledem na předchozí díl přinést spoustu vylepšení a novinek, stejně jako nový vzrušující příběh. Více toho zatím bohužel o tomto novém titulu nevíme. K dispozici však máme alespoň ještě dva nové screenshoty a jeden artwork (v rámci této zprávy je to ten prostřední), které si nyní můžete prohlédnout také v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Na našich stránkách jste si o původní hře mohli přečíst mnohé, včetně recenze z americké verze titulu, zatím ovšem bez verdiktu, neboť se stále čeká na českou lokalizaci hry. Tu zajišťuje společnost Hypermax a by podle našich informací by měla vyjít začátkem září.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.