Oznámení nové RPG Riftrunner (Beyond Divinity)
zdroj: tisková zpráva

Oznámení nové RPG Riftrunner (Beyond Divinity)

11. 6. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Belgický vývojářský tým Larian Studios, který můžete znát jako tvůrce Divine Divinity, dnes zveřejnil tiskovou zprávu, ve které odhalil první podrobnosti o své nově připravované RPG s názvem Riftrunner, která se bude odehrávat ve slavném fantasy světě prvně představeném právě jejich již zmíněným titulem a naváže tak na něj.

Kromě toho byl dnes rovněž zahájen provoz oficiálních stránek této hry. Vývoj projektu Riftrunner se vývojářům dařilo tajit pěkných pár měsíců, neboť na něm začali pracovat už loni. Vlastně začal vznikat na nátlak fanoušků DD. Nyní je prý vývoj hry již blízko dokončení a tak nastal ten správný čas, přijít s ní na světlo světa.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Riftrunner se stane součástí neustále se rozmáhající reality Divinity, která samozřejmě zahrnuje i Divine Divinity 2, plánovanou na příští rok. Nový titul je stavěn na zdokonalené verzi Divinity enginu a zohledňuje návrhy základny fanoušků, přičemž také staví na silných prvcích svých předchůdců. Bude vybaven poutavým příběhem, generátorem náhodných úkolů, novým neomezeným systémem vývoje postav a samozřejmě i unikátním interaktivním prostředím. Další vylepšení naleznete i v oblasti 3D animací postav, novém bojovém systému aj. Riftrunner pro PC by měl vyjít na konci tohoto roku, následovat ho bude verze pro Mac.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články