zavřít

Oznámení FPS CellFactor: Revolution

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nezávislý vývojářský tým Artificial Studios oznámil, že se letos v prosinci chystá vydat novou akční first-person střílečku CellFactor: Revolution, která se má vyznačovat fyzikou věrnou skutečnosti, a to díky využití možností technologie čipů AGEIA PhysX.

Pokud si vzpomínáte, k odhalení vývoje projektu s názvem CellFactor došlo už loni v květnu. Letos na jaře byl zmiňován hned několikrát v souvislosti s videi a obrázky. Za dvojtečkou v názvu v té době ale nesl trochu jiný podtitul - Combat Training. Původně šlo totiž hlavně pouze o technologickou demonstraci k představení možností Procesorů AGEIA PhysX. Dnes se jedná o plnohodnotnou hru, jejíž tvorbu se Artificial Studios rozjeli spolu s Immersion Games poté, co si trailer CellFactoru, ukázaný letos během GDC, stáhlo přes milion lidí a všude se to hemžilo nadšenými ohlasy.


CellFactor: Revolution má být hratelná jak v singleplayeru (boti), ale primárně v multiplayeru s podporou LAN/internetu. Bude obsahovat pět různých světů s plně destrukci podléhající architekturou. Hráči budou moci manipulovat s velkým množstvím různých objektů, ovládat různá vozidla či bojovat s AI protivníky. Na výběr bude z několika postav rozličných schopností týkajících se ovládání zbraní i psychických sil. K demonstraci hry prý dojde i během právě probíhajícího QuakeConu 2006 v Dallasu. Prezentace by měla proběhnout konkrétně v sobotu a kdo ví, třeba se znovu dočkáme nějakého nového traileru.
zdroj: PR, FS

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.