zavřít

Oznámení Emergency 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategické simulace zabývající se prací integrovaného záchranářského systému, kam patří hasiči, policie nebo zdravotníci, nepatří mezi časté náměty her a o to větší radost udělá dnešní oznámení Emergency 4.

Navazujíc na rok starý třetí díl (recenze, 75%), nabídne náhodně generované scénáře a především kampaň čítající 20 misí. Ty budou umístěny do ruchu fungujícího a živého města, kde budete pomáhat při bouračkách na silnicích, s řešením následků teroristických útoků či se záplavou po protrhnutí přehradní nádrže. Pokud se vám bude dařit, navýší se rozpočet hrající roli při nehodách, které se přihodí souběžně.

Novinkou ve čtyřce by se měla stát realistická fyzika bořících se zdí, která se projeví na odhození různých objektů tlakovou vlnou i na rychlosti šíření požáru. Tvůrci ze společnosti SixTeen Tons také avizovali vylepšené ovládání a podporu kooperativního multiplayeru. Emergency 4 v Německu vydají Take 2 třináctého dubna (ne, není to pátek :), ale termín pro zbytek světa / ČR zatím není znám.

zdroj: PCGames

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.