zavřít

Oznámení Desperate Housewives

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Populární americký seriál o čtyřech hospodyňkách - Desperate Housewives - má namířeno do světa her, a to v podobě life-simu společnosti Buena Vista Games.

Ta totiž ohledně vývoje tohoto projektu uzavřela partnerství s ABC Entertainment a Touchstone Television. Hra se bude stejně jako seriál odehrávat na fiktivním místě zvaném Wisteria Lane. Součástí zdejšího života jsou nejrůznější dramata, intriky a klevety.


Vývojem hry se zabývá studio Liquid Entertainment, které můžete najít podepsané také pod tituly jako jsou D&D: Dragonshard, Battle Realms, ad. Vydání je naplánováno na letošní podzim.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.