zavřít

Oznámení Combat: Task Force 121

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Groove Games dnes oznámila vývoj nové moderní vojenské střílečky s názvem Combat: Task Force 121.

Jejím vývojem se zabývá studio Direct Action Games, které bylo založeno tvůrci série známé Spec Ops. Základem hry, z níž vám zatím nemůžeme nabídnout lepší obrázky než ty, co v současné době naleznete v naší galerii, je technologie Unreal Engine 2. V sekci downloadů si můžete stáhnout také nové video. Vydání hry je naplánováno na příští týden. K dispozici jsou i oficiální stránky.


Combat: Task Force 121 vám má podle tiskové zprávy nabídnout poutavý příběh, grafiku na úrovni a hlavně intenzivní multiplayerovou akci přes LAN na PC a Xbox Live. Hráči si budou moci vyzkoušet roli člena americké elitní tajné jednotky (Navy Seals, Green Berets, Army Rangers a USMC Recon). Jejich úkolem bude potírat bandy rebelů a zastavit teroristické výpady proti USA. Čeká vás zhruba 10 single-playerových misí odehrávajících se v různém prostředí (exotické ostrovy, džungle, chýšových osadách, rafinérie, aj.), ve dne i v noci. Do ruky se vám dostanou autentické vojenské zbraně, jako útočná puška M4, granátomet M203, kulomet MK43 7.62 nebo taktická odstřelovací puška kalibru .50. Multiplayer má podporovat hru až 16 hráčů, zahrnovat 8 herních typů, 13 map a možnost vyzkoušet si vše offline s AI.
zdroj: GrooveGames

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.