zavřít

Oznámení Anime Bowling Games

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nezávislé vývojářské studio Black Wolf Games oznámilo, že již brzy dokončí svůj nejnovější projekt pro PC (konzolové verze prý ale budou následovat) s názvem Anime Bowling Babes.

Jak jste správně vytušili z názvu hry, která právě prochází intenzivním testováním, jde o bowling. Tvůrci do něj zahrnuli jak arkádovou akci, tak simulaci, přičemž to vše obalili roztomilým světem šesti sličných dívenek se jmény Ayame, Shina, Himeko, Mayuko, Sayaka a Erin. Některé z nich máte možnost shlédnout na přiložených screenshotech.


nové obrázkykompletní galerie

Anime Bowling Babes nabízí několik herních módů, včetně multiplayeru až pro čtyři hráče. Zahrát si jinak budete moci například v módu arkádovém, simulačním, turnajovém, ad. Během hraní se vám budou postupně odemykat nejrůznější zajímavé přídavky, jako různé koule nebo třeba i možnost ovládání kamery. Black Wolf Games prý mají hotové i hratelné demo, které slibují vydat hned, jak se jim podaří najít vydavatele.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.