zavřít

Oznámení Alone in the Dark pro Xbox 360

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Horor Alone in the Dark jsme už na PC zažili.

Jak vychází z tiskové zprávy společnosti Atari, nyní je zjevně řada na tom, aby se představil také na nadcházející konzoli Xbox 360. K tomuto odhalení došlo včera během Microsoft X05 v Amsterdamu. Alone in the Dark pro Xbox 360 slibuje být prostě zážitkem příští generace. K nahlédnutí jsou už i první čtyři screenshoty.


Bude to prý velká akce ve vysoce detailním a otevřeném prostředí, kombinující skvělou fyziku s plnou interakcí s prostředím. Hra je vyvíjena studiem Eden Games, které je prý coby součást Infogrames Entertainment považováno za jedno z nejlepších v tomto průmyslu. Alone in the Dark pro Xbox 360 by měla rovněž disponovat velmi unikátní herní strukturou navrženou tak, aby sedla širšímu publiku.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.