zavřít

Organický svět v MMORPG Atriarch

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už dlouho nebylo slyšet o společností World Fusion připravované MMORPG s názvem Atriarch a nyní Vám téměř po půl roce můžeme konečně přinést větší balík nových obrázků.
další nové obrázky

Atriarch se odehrává na doslova živoucí planetě Atriana obíhající jedno slunce a mající tři vlastní měsíce. Protože je Atriana stejně jako Země kulatá, můžete očekávat také změny denní doby či dokonce střídání ročních období. Budete-li mít zájem můžete ji také třeba celou obejít. Jinak jde o svět sestávající ze šesti oddělených kontinentů a co ej hlavně zajímavé - kompletně tvořený organickou hmotou. Zní to morbidně, ale je to tak. Kromě všech stvoření, u kterých se organičnost předpokládá celkem běžně, bude ve hře vše, včetně budov, zbraní, provazů ad. prostě původem ze živé hmoty. I když to na první pohled bude vypadat relativně normálně, tedy meč jako meč, dům jako dům atd., při bližším zkoumání zjistíte co jsou tyto věci opravdu zač. Někomu z Vás to možná připomene příběh Macha a Šebestové a Kropáčkovy angíny, jiným zase úžasný svět Vampýrů v sérii knih Nekroskop od Briana Lumleyho ;) Atriarch Vám umožní postavit si také vlastní budovy a jak to zatím vypadá, není žádná jiná online hra, která by Vám v tomto ohledu nabídla více voleb než právě tato. Samotná výstavba bude vypadat asi tak, jako když sestavujete části stavebnice. Bojový systém v Atriarch bude mít mnoho společného s konzolovými hrami.

Toužíte-li tento titul poznat blíže, mrkněte se na oficiální stránky. V současné době se hledá vydavatel, který by se ujal rozšíření MMORPG Atriarch k co největšímu počtu hráčů.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.