zavřít

Opravdové FIFA 2002 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po záplavě podivných obrázků z FIFA 2002, které byly nejrůznějšího původu (renderované,...

zdroj: Archiv

Po záplavě podivných obrázků z FIFA 2002, které byly nejrůznějšího původu (renderované, PS2 verze, PC alpha verze, obrázky z FIFA 2000 vydávané na homepage za nové atd.), tu máme konečně balík asi dvaceti opravdových screenshotů, které reprezentují hru tak, jak si ji budete moci na podzim na Vašem PC zahrát:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Novinky, které si na nás EA Sports pro letošní rok přichystali, si můžete přečíst zde. Navíc jsme Vám nedávno naservírovali FIFA 2002 video (4 MB) se spoustou ukázek ze hry, které ale také není úplně "čisté", neboť pro změnu obsahuje jako doprovodnou hudbu soundtrack z Need for Speed 3 (konkrétně z trati Atlantica ;)
zdroj: EA ECTS press-kit zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.