zavřít

Okénko do válečné RTS Blitzkrieg

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Také naše další dnešní nové obrázky Vás vezmou na výlet do válečného období.

Tentokrát však to bude výlet do 2. světové války, která samozřejmě oplývala o mnoho lepší technikou než ta první. Řeč je o real-time strategii Blitzkrieg, která je ve vývoji u ruského studia Nival Interactive a vychází ze skutečných událostí onoho válečného období. Na oficiálních stránkách hry, které jsou v ruštině i angličtině, kromě obrázků a podrobností ohledně jednotlivých autentických jednotek ve hře se vyskytujících, již od středy můžete najít také podrobný popis misí.


další nové obrázky

Blitzkrieg Vám nabídne 3 kampaně, každou za jednu ze stran barikády. Své boje povedete nejen v Evropě, ale také na Africkém kontinentu. Aby jste to neměli zase tak jednoduché, potrápí Vás rovněž rozmary počasí i podnebí. Nezapomnělo se ani na multiplayer s rozličnými herními módy, který Vás nechá zahrát po LAN i Internetu.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.