zavřít

Okénko do hororu s názvem Nefandus

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli se rádi bojíte, určitě se těšíte na akční hororovou adventuru vznikající v dílnách českých Black Element Software.

Její název je Nefandus a vydání bychom se měli dočkat v prvním čtvrtletí 2003, kdy by se měly objevit verze pro PC i Xbox. Naše galerie dnes ožila také několika novými obrázky, z nichž dýchá jedinečná herní atmosféra.


další nové obrázky

Ve více než 70 levelech se budete ozbrojeni realistickými zbraněmi potýkat s neskutečnými nepřáteli. Neschováte se jim ani v opuštěných vesnicích, vojenských základnách, obležených středověkých městech, prokletých dolech, prostě nikde. Svět, který Vám Nefandus představí, si prý jen těžko dokážete představit.

Update 10:30 - podle odpovědi CENEGA Publishing na náš dotaz se počítá i vydáním česká verze této hry. Zatím není rozhodnuto, jestli se dočkáme kompletního dabingu, ale minimálně titulky to prý budou určitě (thx to Bára Veselá).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.