Ohlášení Trainz Railroad Simulator 2006
zdroj: tisková zpráva

Ohlášení Trainz Railroad Simulator 2006

3. 6. 2005 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Po dvouleté pauze od ročníku 2004 přišel australský Auran s ohlášením plnohodnotného pokračování svého vlakového simulátoru, které namísto Engineers Edition ponese název Trainz Railroad Simulator 2006.

trainz2006 zdroj: tisková zpráva Bude obsahovat předpřipravené tratě s úkoly zahrnujícími dálkový transport nákladu, dopravu cestujících rychlovlaky nebo služby interaktivním stanicím a přepravu zboží pro různá průmyslová odvětví. Znatelných vylepšení se má dočkat fyzikální engine, díky němuž se prý starání o efektivní spotřebu a výkon vlaku stane větší výzvou.

Do TRS2006 je dále slibována nová verze utility pro stahování přídavků z internetu a lepší organizování vlastního obsahu, který hráč bude moci vytvářet se zdokonalenou sadou editačních nástrojů. Na první vizuální ukázky původem z australského časopisu PC PowerPlay Magazine se mrkněte v galerii. Termín vydání je stanoven na Vánoce 2005 a stejně jako předchozí díly Trainz u nás hru pravděpodobně bude opět distribuovat CD Projekt, byť to zatím oficiálně neoznámil.

zdroj: Blues

jd

Nejnovější články