zavřít

Ohlášení Starmageddonu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírné realtime strategie ve 3D jako Homeworld: Cataclysm nebo Far Gate sklidily u hráčů velký ohlas, neprodávají se také vůbec špatně a tak bylo jasné, že s podobnou hrou přijde brzy i někdo další.

zdroj: Archiv

Tím se právě dnes stalo varšavské studio CODA Development, které oznámilo přípravu hry s trochu laciným názvem Starmageddon.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Sami autoři ji ve snaze získat co největší pozornost označují za mix Homeworldu a Red Alertu 2, ve kterém budete bojovat za 3 různé rasy v nekonečném vesmíru a bojiště bude moci být rozděleno až na tři různé oblasti navzájem propojené teleporty.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.