zavřít

Ohlášení Medieval Total War: Viking Invasion

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Historické RTS jsou momentálně dost v kurzu a pokud zabrousíte do našeho kalendáře se zapnutým filtem pro tento žánr, zjistíte, že se jich chystá poměrně dost.

Kolegové z německého GameStaru zjistili z aktualizovaného release-listu vydavatelské společnosti Activision, že jejich řady v březnu příštího roku rozšíří další hra, která bude určitě patřit k těm nejzajímavějším. Konkrétně půjde o první přídavek pro středověký hybrid mezi real-time a tahovou strategií Medieval: Total War z letošního září, který navázal na úspěch Shoguna a v naší recenzi od Leona obdržel hodnocení 85%. Název datadisku Viking Invasion dává tušit, o co asi tak půjde a kam v něm zamíříme, ale žádné podrobnosti o jeho obsahu zatím nejsou k dispozici.
zdroj: GameStar, Krawall

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.