Ohlášení fotbálku Pro Evolution Soccer 5
zdroj: tisková zpráva

Ohlášení fotbálku Pro Evolution Soccer 5

20. 6. 2005 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Konami dnes přišli s oznámením titulu Pro Evolution Soccer 5, pokračování (nejen dle mého názoru) nejkvalitnější a nejhratelnější fotbalové série, jejíž minulé díly u nás sklidily devítková hodnocení (čtyřka; trojka).

Vedle toho mála z tiskové zprávy od CD Projektu (viz citace níže) a premiérových screenshotů, které zachycují mj. Owena a Rooneyho, zatím nemáme o PES5 žádné konkrétnější oficiální informace. Na fanouškovské stránce PesInsight nicméně spekulují o minimálně čtyřech nových stadionech (včetně Bernabeu Realu Madrid), podpoře online hraní na PS2 a snadnějším vytváření vlastních dresů s logy sponzorů.

    Pro Evolution Soccer 5 vyvíjí Shingo ‘Seabass’ Takatsuka se stejným týmem, který má na svědomí i předchozí díly. Tento tým stojící za Pro Evolution Soccer má se žánrem fotbalových simulací již více než desetileté zkušenosti, výborně tomuto sportu rozumí a moc dobře ví, jak jej převést do herní podoby.

    Pro Evolution Soccer 5 rozvíjí realističnost zpracování a šíři herních možností, což jsou prvky, jež se staly základním kamenem úspěchu celé série a jež jsou příčinou její obliby u zástupů hráčů z celého světa. Ve vylepšené podobě se také navrátí Liga mistrů, ve které máte možnost udělat z druhořadého klubu neporazitelný tým se záviděníhodnou sbírkou pohárů a medailí. Bližší podrobnosti o mnoha vylepšeních, jež na vás v Pro Evolution Soccer 5 čekají, zveřejní Konami of Europe v následujících měsících.
Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
    “Série Pro Evolution Soccer je čím dál tím lepší a nový díl je opět velkým skokem kupředu,” nechal se slyšet Kunio Neo, ředitel Konami of Europe. “Vývojářský tým se velice snažil, aby do hry co nejlépe zakomponoval celou řadu nových pohybů a aby hra neztratila nic ze své realističnosti, kterou si hráči tolik zamilovali. V následujících měsících zveřejníme podrobnosti o spoustě novinek, které jsme do Pro Evolution Soccer 5 přidali, a jsme si jisti, že jimi nadmíru potěšíme jak ty hráče, kteří se s touto sérií dosud nesetkali, tak i její dlouholeté fanoušky.”
Hra vyjde tradičně ve verzích pro PC (DVD), PlayStation 2 a Xbox ve čtvrtém čtvrletí letošního roku a na obalu i coby tvář marketingových kampaní bude stoper John Terry z Chelsea, který se shodou okolností o víkendu zúčastnil fotbalové exhibice na pražském Náměstí Republiky.
zdroj: PR, GameStar, GGmania

jd

Nejnovější články