Ohlášení datadisku pro Industry Giant II
zdroj: Archiv

Ohlášení datadisku pro Industry Giant II

12. 9. 2002 21:31 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jowood dnes hrdě ohlásil svůj nový oficiální addon pro oblíbenou budovatelskou strategii/byznys simulátor Industry Giant II.

Dokonce je již známo i datum jeho vydání, alespoň tedy v Británii, kde by měl být k dostání už 29. listopadu 2002. S tou úplně původní hrou - Industry Giant - jste se mohli seznámit už před celými pěti lety. Industry Giant II pak oblažil hráčské publikum až letos v červnu (recenze). Ale dost už řečí o historii tohoto titulu a věnujme se raději onomu připravovanému datadisku. V naší galerii dnes můžete obdivovat i několik prvních ulovených screenshotů.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Industry Giant II add-on nemá žádný speciální podtitul, takže jej budeme stručně nazývat addon. Hra Industry Giant II vás protáhla celým světem a předvedla vám úskalí byznysu okolo průmyslu, dopravy a transportu v dobách jeho rozmachu mezi lety 1900 - 1980. Addon vás posune zase o kousek dál v tomto vývoji, takže navážete na předchozí rok 1980 a budete se svým budováním průmyslového impéria pokračovat až do roku 2020. Takové věci jako mobilní telefony a počítače tak budou běžným výrobním produktem, stejně jako se prosadí i další průmyslová odvětví, která v té naší době ještě nebyla ani vyvinuta. Celkově v tomto addonu můžete čekat okolo 54 nových výrobků i 17 nových typů transportu (vysokorychlostní vlaky, zlepšená letadla).

Přídavek vám navíc nabídne i mnoho dalších zajímavých novinek, které dají hře novou strategickou dimenzi. Např. získáte možnost dovážet zboží z jiných regionů, čímž dosáhnete i toho, že budete moci svým zákazníkům nabídnout poměrně exotické plodiny jako čaj či kakao. Samozřejmě tyto regiony následně můžete využít jako odbytiště pro své vlastní produkty. Své strategické umění budete moci rozvíjet ve třech nových kampaních, čítajících dohromady 20 misí spojených příběhem, kde se úplně poprvé v této sérii objeví také počítačoví oponenti. Aby toho nebylo málo, připravte se rovněž na 30 nových map, pro neomezenou hru a nějaké ty opravdu veliké multiplayer mapy. Chybět nebude ani editor map.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články