zavřít

Ohlášení Austin Powers Pinball

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dávno pryč jsou ty časy, kdy jste se museli za zábavou zvanou pinball vydávat do hospod a heren.

Pinball si našel své fanoušky i v počítačové podobě a nejedna vývojářská firma se snaží vyrobit takovou hru, která by v povědomí hráčů zůstala co nejdéle. Global Star Software nechce zůstat pozadu a tak se chystá v únoru 2003 vydat na PC Austin Powers Pinball. Jak název napovídá a jsou toho důkazem i přiložené obrázky, tématem této hry se stal svérázný hrdina jménem Austin Powers (Mike Myers), kterého můžete znát z komediálních filmů Goldmember, The Spy Who Shagged Me (Špión který mě vojel) a International Man of Mystery (Špionátor).


nové obrázkykompletní galerie

Vývojem Austin Powers Pinballu se zabývá studio Wildfire, jež pro fanoušky tohoto druhu her připravuje dva různé pinball stoly, na kterých se bude hráč potýkat se silami Dr. Zlouna (Dr. Evil). Oba tyto stoly budou jinak vybaveny všemi tradičními vlastnostmi jako multi-ball, apod.. Hra bude obsahovat 14 misí, během nichž se pokusíte porazit různé postavy z výše zmíněných filmů o Austinovi Powersovi, přičemž mnoho těchto postaviček bude navíc obdařeno originálními hlasy Mike Myerse a Roberta Wagnera.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.