zavřít

Odpočiňte si u HardWood Solitaire III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy se celkem hodí si jen tak mezi prací jednou, dvakrát zahrát partičku karet s počítačem a nepochybuji o tom, že většina z vás zná např.

pasiáns patřící k základnímu vybavení systému Windows. Právě v takových hrách našla zalíbení společnost Silver Creek Entertainment, která dnes také ohlásila svůj nejnovější projekt z řady populárních karetních her s názvem Hardwood Solitaire III, jehož hratelnou demoverzi si můžete stáhnout zdarma na oficiálních stránkách. Plná verze hry je tam rovněž k dostání, a to za necelých $25.


nové obrázkykompletní galerie

My pro vás ale máme i několik ukázek, ze kterých je patrné, že tvůrci vsadili hodně na různé 3D grafické efekty. A nejen to, na výběr budete mít z 85 poutavých dispozic, včetně Klondike, FreeCell, Spider, a mnoho dalších. Budete mít rovněž mnoho příležitostí, jak vystihnout svou vlastní náladu nastavením pozadí, doprovodné hudby a vytvořit tak atmosféru říčky, oceánu nebo bouře. Prostředí si ale budete moci navrhnout i vlastními silami.
zdroj: GameSpy, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.