Máte námět či připomínku? Napište nám
Odměna pro hráče MMORPG Everquest II
zdroj: Archiv
Obrázky

Odměna pro hráče MMORPG Everquest II

16. 5. 2003 21:21 | autor: Redakce Games.cz |

Těm, kteří propadli mánii zvané Everquest, se za jejich čas a peníze chtějí Sony Online odvděčit tím, že do Everquest II přidají exkluzivní bonusy, jako například nějaké další zóny k prozkoumání.

Malý háček je v tom, že budou přístupné pouze těm hráčům, kteří budou předplatitely obou her, tedy Everquest i Everquest II. Kromě toho budou mít tito šťastlivci také šanci objevovat různé skryté poklady, apod. Abyste měli lepší představu o tom, co vás čeká ve světě Everquest II, jehož brány by se měly otevřít letos v zimě, přinášíme vám dnes balík nových obrázků, kde uvidíte sličné děvy i děsivá monstra.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Everquest II má fanouškům prvního dílu MMORPG otevřít zhola nový svět Norrathu, neboť je pozve do jistým způsobem post-apokalyptické podoby toho původního světa. Změny se nedotknou pouze stránky grafické, dočkáte se i jiné sestavy hratelných ras. Celkem se jich ve hře objeví 16. To znamená, že 15 jich je převzato z předchozí hry. Ta jedna, která je navíc, se jmenuje Rotunga a je to něco na způsob napůl krysy a napůl člověka. Však ji také můžete zahlédnout v galerii. Tito tvorové s hbitými prstíky vynikají v oblasti zlodějniček. Těšit se můžete také na novou třídu - obchodník. Nebude to zrovna typ vhodný do bojů, ale nudit se také nebude. Jeho schopností a zkušeností bude hojně využíváno.
zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články