zavřít

Odhalena střílečka CellFactor

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jihoamerická vývojářská společnost Immersion Software & Graphics připravuje pro příznivce akčních her novou first-person střílečku s názvem CellFactor.

Základem této hry, kterou vám dnes můžeme představit také prostřednictvím ukázek v naší galerii, je Reality Engine.


Příběh hry vás postaví do role majora jménem Dante Alighieri, špionážního experta. Vaším úkolem bude zjistit, co se děje za hradbami jisté pevnosti vybudované uprostřed středozemního moře společností LIMBO, největším armádním a technologickým dodavatelem. Do akce jste vysláni poté, co za zdmi tohoto mega-komplexu zmizeli příslušníci první jednotky organizace Global Unit of Armed Response and Defence (G.U.A.R.D.) a spojení s nimi bylo přerušeno. V průběhu hraní se prý seznámíte ještě se dvěma dalšími hlavními postavami. K dispozici budete mít celý arzenál nejrůznějších zbraní, tradičních i experimentálních, ale dobře si budete umět poradit i bez nich.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.