zavřít

Odhalena nová FPS - Patriot

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O nové first-person střílečce informoval magazín Firingsquad.

Jejím vývojem se má zabývat studio 4DRulers, známé sci-fi FPS Gore, a to pod hlavičkou společnosti Dreamcatcher. Nový projekt se prý odehrává v moderní době a jmenuje se Patriot. V naší galerii jsou pro vás připraveny první ukázky.


Hráči v této hře ztvární roli gardisty, který se musí nějak vypořádat s teroristickými útoky na území Ameriky. To je zatím vše, co o Patriot víme. Dalších infomací bychom se nicméně měli dočkat již brzy. Zajímavý je předpokládaný termín vydání - pro Evropu byl uveden letošní podzim, zatímco Amerika se hry dočká až v zimě.
zdroj: Firingsquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.