zavřít

Obrázky z Wizardry 8

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kanadská firma Sirtech uveřejnila čtyři nové screenshoty (hi-res verze v rozlišení 1280x960 si můžete stáhnout z homepage) z jejich připravovaného a dlouho očekávaného RPG titulu Wizardry 8.

zdroj: Archiv

Podle obrázků, které mimochodem vypadají velice hezky, můžeme soudit, že si Sirtech dal na 3D enginu opravdu záležet. Podle dostupných informací by měl podporovat většinu současných grafických vymožeností, jako je dynamické osvětlení, particle systém nebo postavy tvořené velkým počtem polygonů. Bohužel doposud není jasné kdy bude hra dokončena a kdo ji bude distribuovat. A to je velká škoda.

zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.