zavřít

Obrázky z Unreal II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již od včerejška je internet doslova zaplaven screenshoty z her, které se právě prezentují na E3.

Nejinak je tomu i u těchto obrázků, které jsou z pokračování legendární střílečky - z Unreal II od Legend Entertainment. Podrobněji rozebírat hru by zde nemělo cenu, protože nedávno jsme vám přinesli celé preview.


Několik novinek na nás čeká i v arzenálu zbraní. Samozřejmě nemohou chybět osvědčené zbraně jako assault rifle, zoomovací ostřelovačka, granátomet či raketomet. Už třeba zmíněný granátomet však bude multifunkční, přesněji řečeno bude možno do něj používat různé druhy munice - zápalné, střepinové, kouřové, EMP nebo časované granáty. To takový Leech Gun už bude úplná novinka a jde i o zajímavý nápad. Jako munice do této pušky totiž slouží pijavice, které se po zásahu zakousnou do nepřítele a pomalu z něho vysávají život.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.