zavřít

Obrázky z Tomb Raider Next Generation

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Truchlící za Laru Croft ujišťujeme, že není všem dnům konec.

zdroj: Archiv

Jak jsme Vás v září informovali, božská Lara není ten typ ženy, kterého se jen tak snadno zbavíte a tak se s ní znovu setkáte v novém příběhu s názvem Tomb Raider "Next Generation". Vývoj hry, která Vás překvapí hned několika podstatnými změnami, už mírně pokročil, a tak Vám dnes konečně můžeme předvést pár úplně prvních obrázků.


Zajímá-li Vás, s čím novým se v Tomb Raiderovi setkáte, pak vězte, že hned jako první stojí za zmínku hlubší a složitější příběh situovaný do Paříže. Součástí velice detailně propracovaného prostředí budou i lecjaké AI postavy a Lara už nebude pracovat sama, ale jejím přítelem a společníkem se stane chlápek se jménem Curtis. Jakou roli v celé hře bude Curtis zaujímat, však zatím není známo. Jelikož to ale vypadá, že Next Genration bude oplývat více adventurními prvky, možná bude muset hráč v některých případech převzít kontrolu právě nad Curtisem, aby splnil nějakou část úkolu. Podstatnou změnou bude i přidání RPG prvků, takže veškeré prováděné činnosti se alespoň nějak projeví na různých schopnostech a dovednostech postavy.

Jak jsme se už v zářijovém článku zmínili, zamýšlejí vývojáři vytvořit ze hry jakousi kriminálku na pokračování. Postupně budou vypouštěny ke stažení další a další díly, takže se skalní fanouškové mají určitě na co těšit. Přestože pro PS2 zatím není žádná online podpora, která by zaručovala možnost stažení nových pokračování, budou asi vlastníci PS2 trochu zklamáni. Když ale uvážíme, že hra je teprve na počátku svého vývoje a její dokončení určitě nebude dříve než na na konci roku, doufejme, že tvůrci hry dospějí k nějakému přijatelnému řešení. Možná namítnete, že ve zmiňovaném minulém článku jsme psali, že hra bude pouze pro PS2, v současné době se ale objevila i informace, že ani PCéčkáři nebudou zanedbáni a tak trošku se šušká i o tom, že by se snad mohli těšit i hrdí majitelé Xboxů (tato informace není oficiálně potvrzena). Celkově se můžete těšit na velice pěknou a realistickou grafiku, což je ostatně vidět i na obrázkách. Předpokládat lze tím pádem i vyšší nároky na HW.
zdroj: Ferrago zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.