zavřít

Obrázky z Titanium Angels

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší screenshot sekce dnes přibylo 15 nových obrázků z připravované akční adventury Titanium Angels od Mobius Entertainment.

zdroj: Archiv

Hra vás zavede do alternativní budoucnosti, kde budete moci ovládat dvě rozdílné postavy mezi kterými půjde, podle situace do které se lépe hodí, přepínat. Jednou z těchto postav je Carmen Blake a druhou Titán - inteligentní útočný pavoučí robot. Oba jsou posláni do světa mimozemské rasy KaiTin, která chce zničit lidstvo a ovládnout svět.


Pro grafický výstup autoři vyvinuli vlastní engine nazvaný Revelations, který má některé velice zajímavé vlastnosti. K těm nejdůležitějším patří podpora pro zakřivené bezierovi plochy, Dynamic Level of Detail (DLOD) pro automatické upravování počtu polygonů nebo např. bump mapping. Ačkoliv zde uvedený výčet možností enginu není úplný, řadí jej mezi současnou špičku. Uvidíme, jak to bude vypadat ve skutečnosti. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.