zavřít

Obrázky z Pearl Harbor: Zero Hour

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Včera večer jsme vás v plánech společnosti Simon & Schuster informovali i o přípravě dalšího leteckého simulátoru z Pacifiku - Pearl Harbor: Zero Hour.

zdroj: Archiv

Až do včerejška jsem o vývoji této hry neměl nejmenší pochyb a byl jsem proto celkem zvědavý na první obrázky. Ty jsou již na světě a posuďte sami.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Nemohu si pomoci, ale když to srovnám s Combat Flight Simulatorem 2 od Microsoftu, pak se mi na mysl vkrádá cosi o béčkovosti hry. Navíc hra má být dokončena rekordně brzo (již teď v květnu), což mé předpoklady jen potvrzuje. Takže jen jeden jediný den jsem byl v napětí, co to je za hru. Teď ji celkem s klidem pouštím z hlavy.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.