zavřít

Obrázky z Operation Flashpoint 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hned zkraje týdne tu máme triumfální úlovek v podobě pěti screenshotů z velmi očekávaného titulu Operation Flashpoint 2, pokračování komplexní a realistické vojenské simulace, které vám předkládáme jako jedni z prvních na světě (thx MAA).

Narozdíl od mnoha dřívějších falzifikátů se jedná o skutečné obrázky, které před pár minutami nahodili na svůj server autoři hry z českého Bohemia Interactive Studia. Jak se vám líbí?


Vzhledem k tomu, že na nich chybí logo vydavatele, které najednou zmizelo i z televizní obrazovky na homepage, začínají se množit spekulace, že se BIStudio údajně rozešlo s Codemasters, což by teoreticky vyústilo ve vynucenou změnu názvu hry, neboť právě oni jsou vlastníky značky Operation Flashpoint. Další podivnost se váže k výstavě E3 - zatímco Marek Španěl a spol. se jí zúčastní, Codemasters tam žádné své hry předvádět nebudou. Update 14:00 - pokud si naladíte druhý program na oficiální stránce, spatříte krátkou flashovou animaci a ocitnete se na zatím prázdné doméně ArmedAssault.com registrované Bohemia Interactive Studiem 12.5. Tak pravděpodobně zní nový název pro pokračování Flashpointu kvůli důvodům uvedeným výše, ale zatím to nebylo potvrzeno. Update 16:30 - v provozu už je i třetí TV program nabízející další ukázky. Update 23:45 - v diskusním fóru (thx OFP.info) padlo, že na E3 se objeví celkem 3 tiskové zprávy od BIS, takže některé ze spodních obrázků v galerii jsou asi z jiné hry.

O náplni samotné hry se toho zatím příliš neví, neboť dle nedávného interview se stále nachází teprve v 1. polovině vývoje. Každopádně má mít zbrusu nový grafický engine a pokročilou simulaci fyziky. Podle slov tvůrců nabídne hráčům ještě více svobody, realismu a nových nápadů, které redefinují tento žánr, avšak při zachování receptu, který udělal OFP jedničku tak úspěšnou. Více naznačují články z května 2003 nebo června téhož roku, avšak je otázkou, kolik informací z nich je ještě aktuálních. Jako termín vydání se uvádí jaro 2006, ale nedivili bysme se, kdybychom si museli počkat o něco déle.
zdroj: vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.