zavřít

Obrázky z One Must Fall: Battlegounds

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naši galerii dnes obohatila také čtveřice nových obrázků z na březen 2002 plánované akční hry One Must Fall: Battlegrounds.

zdroj: Archiv

Děj se bude odehrávat 20 let po prvním dílu OMF: 2097. Lidé prahnoucí po nějakém vzrušení si našli zábavu v podobě gladiátorských zápasů zevnitř ovládaných robotů. Správná volba robota i jeho pilota bude velice úzce propojena.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Těšít se můžeeme na 8 bojových arén (City, Blade Pit, Desert, Power Plant, Iceberg, Volcano, Space Station a Canyon) a 8 typů robotů (Jaguar, Force, Pyros, Mantis, Chronos, Gargoyle, Katana a Warlord). Pokud znáte původní OMF: 2097, vězte, že Battleground bude úplně nová hra s jinou hratelností, dost možná se ale setkáte jak s novými roboty, tak také s některými původními.
zdroj: Bluemonday zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.