zavřít

Obrázky z Massive Assault, Soldner a Eve

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studio Wargaming.net připravuje na duben čistě válečný titul s názvem Massive Assault.

Na jeho další ukázky můžete narazit v naší galerii. Děj této hry vás zavede do daleké budoucnosti... V roce 2365 objevila vesmírná výzkumná expedice ve vzdálené sluneční soustavě šest planet s bohatými zásobami hyper-radioaktivních surových materiálů. Poslední pozemské zdroje energie už byly téměř ty tam a jediným řešením těchto existenčních potíží se stalo rychlé kolonizování nově objevených planet. Na chvíli se tak situace na Zemi relativně ustálila, ovšem zanedlouho se přeci jen začalo válčit.


Massive Assault galerieSoldner galerieEve: The Second Genesis galerie

Tři nové přírůstky dnes zaznamenala galerie k připravované taktické vojenské simulaci Söldner: Secret Wars do Wing Simulations, kteří před časem spáchali také dílo s názvem Panzer Elite. Nový titul vás posune v čase pouze o pár let, konkrétně se ocitnete v roce 2010. Hra bude disponovat rozsáhlým a složitým diplomatickým systémem. Čeká vás velice realistické bitevní pole, které se díky vylepšenému enginu terénu může pochlubit dokonalejším systémem zničení a dokonce schopností nasimulovat zkázu způsobenou jadernými hlavicemi. Neméně realistické budou i zbraně. V této hře nebude chybět ani multiplayer. vydání se očekává na konci léta.

V rámci včerejšího oznámení o vstupu vesmírné masivně multiplayerové online hry Eve Online: The Second Genesis do sedmé a zároveň poslední fáze betatestování, byly vypuštěny také nějaké nové screenshoty, které si nyní můžete prohlédnout v naší galerii. Tento projekt vzniká v dílnách společnosti CCP (Crowd Control Productions) a bude 6. května vydán současně v Americe (SSI) i v Evropě (Crucial Entertainment). Velice brzy se tedy zdá se dočkáme oznámení fáze gold.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.